czwartek, 15 września 2011

Co odróżnia dermokosmetyki od zwykłych kosmetyków

Dermokosmetyki to preparaty z pogranicza medycyny i kosmetyki. Tworzone są one w oparciu o liczne badania, których celem jest opracowanie skutecznej formuły, która z jednej strony będzie gwarantowała doskonałą pielęgnację skóry z drugiej redukcję niedoskonałości i wspomaganie leczenia schorzeń skórnych.

Firmy takie jak SVR czy Augira (producent popularnego preparatu Flavo C) przez wprowadzeniem nowego produktu na rynek bardzo dokładnie go badają i sprawdzają czy jest on w pełni bezpieczny. Warto wiedzieć, że kosmetyki dermatologiczne posiadają znacznie wyższe stężenie składników aktywnych.

Wykazują nie tylko działanie pielęgnacyjne ale również lecznicze. Są hipoalergiczne w związku z tym mogą z nich korzystać także osoby skłonne do alergii i uczuleń. Wspomagają leczenie niedoskonałości oraz wielu schorzeń skóry. Idealne są również do pielęgnacji zdrowej skóry.

Preparaty te testowane są in vitro a nie in vivo pod specjalnym nadzorem dermatologicznym. Efekty stosowania preparatów dermatologicznych oraz ich bezpieczeństwo stosowania potwierdzone są licznymi badaniami lekarskimi oraz laboratoryjnymi.

Artykuł z serwisu Airstar.pl Darmowe artykuły do przedruku

Autor: webexperts


Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz