poniedziałek, 12 września 2011

Dermokosmetyki dla najmłodszych

Laboratoires Expanscience

Autorem artykułu jest Cappuccino PRLaboratoires Expanscience to wysoko wyspecjalizowana firma farmaceutyczna, która jako pierwsza dostrzegła nietypowe potrzeby skóry kobiet w ciąży i po porodzie oraz skóry niemowląt i małych dzieci. Od 60 lat lekarze, farmaceuci i naukowcy tej firmy pracują nad tym, żeby matka cieszyła się piękną skórą i zdrowiem swojego dziecka.

Mamom, które dbają o dobrą formę i wygląd swojej skóry, z pomocą przychodzą najlepsi profesjonaliści w tej dziedzinie pracujący w Laboratoires Expanscience dla marki dermokosmetyków Mustela. Te francuskie laboratoria cenione są za innowacyjność oraz zaangażowanie w badania naukowe, których wynikiem są skuteczność i bezpieczeństwo stosowania tych preparatów. To właśnie naukowcy Laboratoires Expanscience jako pierwsi rozpoznali mechanizmy powstawania rozstępów i innych problemów skóry kobiet w ciąży oraz zauważyli potrzeby szczególnie delikatnej i wrażliwej skóry noworodków i dzieci. Dzięki temu odpowiadają na wszelkie wyzwania i otaczają kompleksową opieką mamy i ich maleństwa.  
Mustela to cztery specjalistyczne linie dermokosmetyków - dla kobiet w ciąży i po porodzie (Mustela 9 Miesięcy), noworodków i dzieci od pierwszych dni życia (Mustela Bébé), do ochrony przeciwsłonecznej dla dzieci (Mustela Sun Protection) oraz dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry i problemami skórnymi (Mustela Dermo-Pedriatrics).
Mustela 9 Miesięcy to jedyne dermokosmetyki dla kobiet w ciąży i po porodzie o działaniu i bezpieczeństwie udowodnionym w trakcie wieloletnich, zaawansowanych badań in vitro i in vivo, służących poznaniu, zrozumieniu oraz zaspokojeniu potrzeb skóry wymagającej szczególnej ochrony i pielęgnacji. Pełna gama kosmetyków Mustela 9 Miesięcy jest odpowiedzią na najważniejsze wyzwania takiej skóry. Na szczególną uwagę zasługują kremy zapobiegające rozstępom i korygujące je. Ich skuteczność w tym zakresie została udowodniona w badaniach.
Mustela wyróżnia się wykorzystywaniem wyłącznie naturalnych składników aktywnych - skutecznych i w pełni bezpiecznych dla mamy i maluszka, co potwierdzają liczne badania kliniczne. Dermokosmetyki Mustela są hypoalergiczne, nie zawierają parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu.
Centrum Badań i Rozwoju Laboratoires Expanscience opatentowało w ostatnim dziesięcioleciu ponad pięćdziesiąt innowacyjnych rozwiązań i formuł w dziedzinie dermokosmetyków. Z ponad czterdziestoma produktami Mustela jest wiodącą marką na europejskim rynku dermokosmetyków w dziedzinie pielęgnacji skóry noworodków, dzieci oraz kobiet w ciąży i po porodzie.

---

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz